תקציר ספר המסע  לפי שיטת המסע - ברננדון בייס - Brandon Bays-the journey

ספר המסע של ברנדון בייס.
מדריך מעשי לריפוי ולשחרור

ספר זה הוא אודות חופש – החופש לחיות את חייכם כפי שתמיד חלמתם שיהיו.
מתוך ההקדמה, ע"י ברנדון בייס ( Brandon Bays)

הסיפור של המסע – ברנדון בייס – Brandon Bays:
גידול בבטן כגודל כדורסל, המחייב אשפוז באותו היום לבדיקה וניתוח, החל את מסעה הפרטי של ברנדון בייס.  ברנדון מרגישה  כי היא לא יכולה לעבור ניתוח מבלי לנסות ולהיאבק בצורה אחרת, דווקא בגלל שהיא עוסקת בתחום הגוף והנפש, היא מחויבת לנסות ולקיים את מה שהיא מטיפה לו ולרכז את כל מאמציה על מנת ולרפא את הגידול בכוחות עצמה… כך מתחיל המסע הפרטי של ברנדון בייס.

תקציר הסיפור:
ספר המסע שנכתב ע"י ברנדון בייס, בהוצאת פראג 2007 נכתב ע"י ברנדון בייס בעצמה והוא כתוב כאוטו- ביוגרפיה אישית וחודרת ל חייה של ברנדון בייס, החל מבוקר קיצי אחד בשנת 1992 היא מבינה  שהיא לא תוכל עוד להמשיך ולעצום עיניים, הבטן שלה הולכת וגדלה והיא לא יכלה להמשיך ולהתכחש למציאות.

ברנדון בייס מבינה שבגופה קורה דבר חמור, ושהגיע הזמן להתמודד איתו.
הקושי בהתמודדות נובע מאי הרצון  להאמין שמשהוא לא בסדר אצלה. לכאורה, היא עשתה הכל כמו שצריך: עסקה ברפואה הוליסטית למעלה משתים-עשרה שנים. אכלה בריא, תזונה המבוססת על ארוחות צמחוניות מזינות, הקפידה על התעמלות מידי יום ונשמה אוויר צח וצלול של ים. זאת ועוד:  היא הרבתה לחשוב חיובי, היתה מסופקת מחיי הזוגיות והמשפחה שלה, והיתה אסירת תודה על העבודה שלה, שכללה הנחיית סדנאות בכל העולם בעיניין התפתחות ותזונה.

למרות אורח החיים הבריא, בטנה הלכה וגדלה והיא מבינה כי לא תוכל עוד להתעלם ממצבה, הרופאה מבשרת לה שיש לה גידול בגודל זהה להריון של חמישה חודשים.

ברנדון בייס חשה במבוכה גדולה והתביישה במצבה הבריאותי, בתור מומחית שמלמדת אחרים לקחת אחריות על הבריאות שלהם, היא, ברנדון בייס, הזניחה והגיעה למצבה הנוכחי.

היא פונה לרופאה מומחית ובבדיקה הרופאה מבשרת לה שיש לה גידול בגודל זהה להריון של חמישה חודשים, כגודל כדורסל ושהיא חייבת להתאשפז עוד באותו היום כדי להיבדק ולעבור ניתוח. הרופאה היתה נחרצת לגבי חשיבות הניתוח המיידי. ברנדון מרגישה  כי היא לא יכולה לעבור ניתוח מבלי לנסות ולהאבק בצורה אחרת, מכיוון שהיא עוסקת בתחום הגוף והנפש היא הרגישה מחויבת לנסות ולקיים את מה שהיא מטיפה לו ולרכז את כל מאמציה על מנת ולרפא את הגידול בכוחות עצמה.

הרופאה הטילה ספק והביעה את חששותיה הרבים לגבי דחיית הניתוח. היא הסבירה לברנדון שאין שום סיכוי לרפא את הגידול בדרך אלטרנטיבית (וזאת למרות שהיא מאמינה ברפואה אלטרנטיבית) היא הביעה בצורה עיקשת את חומרת מצבה שגם היה מלווה בדימום ואת הנחיצות הבלתי מתפשרת בניתוח דחוף ומיידי. ברנדון התעקשה וצלחה להשיג אולטימטום של יומיים להפסקת הדימום ואם היא תצליח להפסיק אותו בדרך שלה, ללא תרופות אז היא תרוויח  חודש כדי לנסות לרפא את עצמה .

תקציר ספר המסע של ברננדון בייס (Brandon Bays) בעברית


ברנדון בייס עוזבת את המרפאה ובאותו הרגע ממש קורה דבר משמעותי ביותר, "הזמן עמד מלכת", הפחדים הפכו לרגיעה ומן המעמקים צפה ועולתה הידיעה. הידיעה  שעליה להתעורר לאלתר, שהגידול הזה הוא מתנה שהוענקה לה ושהוא נועד ללמדה דבר מה.

ברנדון בייס מתמלאה  אמונה שהיא תמצא את הדרך לטפל בעצמה ולהבריא.

ברנדון בייס עוזבת את המרפאה והיא מתארת שבאותו הרגע ממש קורה דבר משמעותי ביותר, "הזמן עמד מלכת", הפחדים שלה הופכים לרגיעה גדולה ומן המעמקים צפה ועולה ידיעה שעליה להתעורר לאלתר, שהגידול הזה הוא מתנה שהוענקה לה ושהוא נועד ללמדה דבר מה. היא מתמלאה  אמונה שהיא תמצא את הדרך לטפל בעצמה ולהבריא. מעתה השאלה לא  "האם" היא תצליח לרפא את עצמה, אלא "כיצד". היא לא יודעת איך יראה מסלול החלמתה, אבל היא יודעת שאותו חלק בתוכה שהיה אחראי על יצירת הגידול, יהיה אחראי גם על היעלמותו. ברנדון מרגישה ביטחון מלא בהכרה הזו, ובכך שיהיה מי או מה שידריך אותה כהלכה, עד אשר היא תגלה את משמעות השיעור שהגידול בא להעניק לה. וכך החל מסע הריפוי של ברנדון בייס.

.ברנדון החליטה לשתף רק אנשים שידעה שיתמכו בה בלב שלם  ושמאמינים שזה יתכן כדי לא להיפתח לשליליות של אנשים שלמרות כוונותיהם הטובות ישליכו עליה את הפחדים והחששות שלהם.היא החלה לעבור טיפולים שונים שקשורים לגוף ולנפש,במהלך עיסוי שעברה היא נקלעה למסע עמוק אל תוך עצמה, שחשף בפניה את השורש הנפשי של המחלה שלה.

תוצאות הבדיקות היו מדהימות לא נותר ולו זכר קט לקיומו של הגידול ויתרה מכך הבדיקות הראו בריאות כשל ילדה בת 16.

לאחר חודש היא שבה אל הרופאה  (לאחר שהצליחה תוך יומיים להפחית את הדימום בצורה ניכרת)ו הגידול קטן משמעותית, אך עדיין לא נעלם לגמרי. הרופאה אמרה לה שנגמר לה הזמן והיא חייבת להיכנס לניתוח, בנקודה זו מחליטה ברנדון ל"היפרד" מהרופאה ולהמשיך בתהליך הריפוי העצמי, שהחל בידיעה ואמונה מלאה שהיא בדרך לריפוי מלא. תוך שבועיים וחצי הגידול נעלם כליל.

ברנדון קבעה תור במרפאה מקצועית המתמחה בנושא, כדי שיערכו לה את כל הצילומים והבדיקות האפשריות ולא יידעה אותם לגבי הגידול וגודלו. תוצאות הבדיקות היו מדהימות לא נותר ולו זכר קט לקיומו של הגידול ויתרה מכך הבדיקות הראו בריאות כשל ילדה בת 16.

ברננדון בייס - ספר המסע | the Journey - Brandon Bays.הולדתו של תהליך המסע ברנדון בייס:
מתוך התעמקות בתהליך האישי שעברה, פיתחה ברנדון בייס שיטה חדשה ומהפכנית לריפוי טבעי, אשר תהא נגישה לכולם. עשרות אלפי אנשים ברחבי העולם נעזרו בספר ובסדנאות "המסע" כדי להתעורר אל היכולת האינסופית שלהם ולשחרר את עצמם מחסימות רגשיות וממחלות כרוניות.

טיפול בשיטת המסע ברנדון בייס:
טיפול בשיטת המסע הוא תהליך מובנה עם נתיב ומפה אל עבר אותה תחושה, (ולא טיפול בתגובה). הוא מכונה "מסע" משום  שהוא  דרך ריפוי אישית (השונה אצל כל אחד ואחת) הן פיזית והן נפשית אל עבר המהות העמוקה ביותר בנפשנו.. מסע ששיאו – חשיפת  המשמעות העמוקה והאישית של חיינו,. מסע המשחרר בהדרגה את  החסימות והרגשות הכלואים בנו  . מסע  אישי שיביא אותנו לשחרור אמיתי, לחופש, לאיזון, לשלווה  ולשמחת החיים שאנו מייחלים לה.

שמי לאור פז-נוי רוזן, ואני בעלת הסמכה בינלאומית מטעם "ברנדון בייס" בהנחיה והובלת מסע – ברנדון בייס.
אני מאחלת לך הצלחה במסע הפרטי שלך, אל עצמך.
אני לרשותך בטלפון, במייל, בפייס-בוק, בצ'אט או בפגישה.

ברנדון בייס, שיטת המסע שנכתבה בספר המסע