מאות האנשים שכבר שאלו אותי אין-ספור שאלות על שיטת המסע ברנדון בייס
הביאו אותי לעמוד זה, ולמקום מיוחד בסופו שבו,
אם נשארה לך שאלה – שאל אותה. אשתדל לענות במהרה,
שלך, באהבה

למי מתאים המסע?
המסע מתאים לכל גיל ומותאם באופן אישי לחוויות האישיות של כל אחד ואחת. המסע מתאים למי שחפץ להכיר את האני האמיתי, את אותה נשמה טהורה, משוחררת מכל מגבלה, דעה קדומה או צורך לרצות (את אמא/אבא, אותך והסובבים אותך).

איך מורכב התהליך הטיפולי של המסע?
כל מפגש הינו ייחודי ושלם בפני עצמו, עם הנחייה מודרכת ומכילה המותאמת לכם אישית. התהליך מאפשר העלאת חסימות רגשיות המעכבות ומונעות מכם לחוות את הפוטנציאל הפנימי המלא שלכם.

באלו מחלות שיטת המסע של ברנדון בייס מטפלת
בהיבט הפיזי שיטת המסע יכולה לטפל באלרגיות, לחץ דם, השמנה, מחלות, רמות הסוכר, אסטמה, נדודי שינה ועוד. בהיבט הרגשי שיטת המסע תעזור לטפל בדיכאון, מתח, פחדים, פוביות, בטחון עצמי נמוך, לבטים, וקשיים בכל סוגי היחסים.

כמה זמן אורך הטיפול בשיטת המסע של ברנדון בייס?
המסע נמשך בין שעה וחצי לשעתיים וחצי, כל מסע לגופו.

האם המסע מתאים גם לילדים?

כן, ישנו תהליך מסע לעבודה עם ילדים.ספר-הילדים בספר "המסע" לילדים אפשר לקרוא על התהליך ואיך אפשר באמצעים פשוטים לעזור לילדים לשחרר חסימות רגשיות ובעיות פיזיות שמטרידות אותם ומפריעות להם.

מה שיטת המסע של ברנדון בייס תאפשר לי?
שיטת המסע תאפשר לך לצלול פנימה דרך הרגשות השונים הקשורים באירועים שחסמו אותך, לגעת נקודתית באותו זיכרון אשר כולא בתוכו רגשות, על ידי עיבוד של אותו אירוע באמצעות טכניקות שונות ומתן מקום וביטוי לכל הרגשות שנלוו אליו, מתבצע תהליך עמוק של עיבוד של הזיכרון והרגשות החסומים, וכתוצאה מכך מתאפשר תהליך עמוק של סליחה לעצמנו ולאחרים.
האנרגיה שהיתה תפוסה עד כה בלשמור את המקומות האלו מדוכאים וסגורים בכעסים, בעלבון ובטינה שנטרנו, משתחררת והופכת זמינה לאנרגיית החיים שלנו.  ומאפשרת לך להתחבר למהות האמיתית שלך שהיא החופש העוצמה והחיבור העמוק פנימה לתוך עצמך.

למי שיטת המסע של ברנדון בייס מתאימה?
השיטה של ברנדון בייס מתאימה לכל אחד שרוצה לעשות עבודה פנימית להתפתח, לצמוח ולחיות את החיים מתוך עוצמה, שלווה ואהבה.

למה עליי לצפות מטיפול בשיטת המסע?
בתמונה הגדולה עלייך לרצות ולצפות לפתור חסמים, שמנעו ממך עד היום לחיות את החיים במלוא עוצמתם ועם חיבור עמוק פנימה לכל המשאבים שנמצאים אצלך מתחת לכל ההגנות והמחסומים וברמה של הטיפול עצמו לבוא בלי ציפיות אלא לתת לעצמך להיות מופתע לאן המסע שלך ייקח אותך.

מה צריך כדי לממש מסע מוצלח?
צריך לבוא עם רצון לצאת להרפתקה….מה שיפה בתהליך המסע זה שהוא אינו תהליך של הוספה יהלום-3אלה של הסרה. הסרה של כל מה שהוספנו במהלך החיים ועמעם את אורנו מלהאיר. כתוצאה מניקוי של אותן שכבות הבוץ אנחנו חושפים את היהלום שאנחנו ומתחברים לחופש, לעצמה ולאהבה שאנו.

 

אם נשארה לך שאלה – שאל אותה. אשתדל לענות במהרה,
שלך, באהבה
שיטת המסע, ספר המסע של ברנדון בייס

 

סרט של ברנון בייס – כותבת הספר שיטת המסע (Brandon Bays)