לאור מדריכה הוליסטית"כלים אמיתיים, ריפוי אמיתי מוכח, שחרור מוחלט.

זה מה שיש לי להציע לך".
אני לרשותך, באהבה.

 

 

 

 

על שיטת המסע :

המסע הינה שיטה חדשנית, מוכחת בקנה מידה בינלאומי המשנה את תפיסת הריפוי/חיבור בין גוף לנפש. המסע מהווה חוויה מעצבת ומשנה חיים אשר עוזרת למאות אלפי אנשים ברחבי העולם  בתהליך מובנה, רב עוצמה להשתחרר ולגלות מחדש את העוצמה הפנימית ולשחרר ממחלות פיזיות, טראומות סוגרות, יכולת ומחשבה – שחרור והעצמה אישית פנימית הווייתית.

מהיכן הכל התחיל – ברנדון בייס – (Brandon Bays):
שיטת המסע פותחה ע"י ברנדון בייס, (Brandon Bays), מורה למודעות וריפוי הוליסטי.
ברנדון בייס החלה במסע פרטי משלה בעקבות משבר אישי,טיפול בשיטת המסע לפי ספר המסע של ברנדון בייס מסע פרטי שהפך תוך זמן קצר למסע כללי של עשרות אלפים (ועד היום מאות אלפים ברחבי העולם) אנשים כמוני וכמוך שהרגישו תקועים במידה כזו או אחרת, הרגישו מחויבים יותר מידי לסביבה ופחות מידי לעצמם. אנשים כמוני וכמוך שיום אחד מתוך רצון, או לדאבוננו כורח – החליטו כי הם חייבים/צריכים שינוי.

פיתוח שיטת המסע ע"י ברנדון בייס:
שיטת המסע פותחה על ידי ברנדון בייס, שהיתה מורה למודעות ולריפוי הוליסטי, עד שהתגלה ברחמה גידול בגודל של כדורסל.  בהכירה את החיבור של גוף ונפש החליטה לצאת למסע לחשוף את השורש הנפשי של הגידול.  תוך כדי טיפולים לניקוי הגוף מרעלים, במהלך עיסוי שעברה, היא נקלעה למסע עמוק אל תוך עצמה שבו נחשף בפניה השורש הנפשי של מחלתה. בעזרת תהליך של ניקוי הזיכרון והרגש שהיתה כלואה בו היא עשתה תהליך של סליחה לעצמה ולאנשים שהיו חלק מהזיכרון, כתוצאה מהניקוי והסליחה היה שחרור רגשי שאפשר את הריפוי ברמה של התא. שישה וחצי שבועות לאחר מכן לא נשאר כל זכר לגידול. מנקודה זו היא פיתחה את שיטת המסע, שהיא שיטה לריפוי טבעי, פיזי ונפשי. מאז מלמדת ברנדון בייס את שיטת המסע ברחבי העולם.

המסע – אוסף של טכניקות בדוקות ומנוסות:
שיטת המסע עפ"י ברנדון בייס, הינה אוסף של טכניקות ומתודות המייצרות תהליך עוצמתי ומעצים לשחרור (הדרגתי) וריפוי נפשי ופיזי בחוסר איזון מתמשך. השיטה נחשבת כיום לאחד התהליכים העוצמתיים והמעצימים ביותר שקיימים לשחרור וריפוי אישי.

שיטת המסע אינה קסם, לחשי כישוף או אמונה – זו שיטה פשוטה ומדויקת המורכבת מטכניקות וכלים שיטתיים מעולמות תוכן שונים הפועלים מכיוונים שונים בהדרגה ואשר מאפשרים לכל אחד שחפץ בכך להתבונן פנימה, להעלות ולהציף רגשות ופחדים, ולגלות בשיטה ומתודה מכוונת, לך ובעצמך ללא מתווכחים את העוצמה הנמצאת בתוכך, עוצמה המסוגלת לרפות כל חולי, מחלה, או תחושה לא טובה.

שיטת המסע כוללת תהליך נכון של קבלה עצמית, סליחה והכרה/ידיעה של אותם המחסומים, וההגנות שיצרת לעצמך עם השנים, לקראת השחרור המוחלט..

שיטת המסע עוזרת לכל אחד: החל מהאנשים המודעים לקושי המסוים בחייהם, שמגביל אותם, את מחשבותיהם ואמונתם ועד אלו שעובדים "באוטומט" עם המסיכה הטבעית של – "הכל בסדר", ו"למה לי?!".

שיטת המסע תביא אותך ישירות אל שורש החסימות הרגשיות והפיזיות שלך, ללא קשר ישיר לעוצמתם או המשכם/הוותק שלהם בנפשך. התהליך יאפשר שחרור וריפוי  החסימות והזיכרונות ברמה  העמוקה ביותר – רמת הצריבה בתא.

שיטת המסע תאפשר לכם לנקות ולשחרר אמונות מגבילות, נדרים והבטחות שלקחתם על עצמכם וכבר מזמן שכחתכם (או כך לפחות אתם מאמינים), ובעיקר – לחוות את האהבה שלכם לעצמכם, נטולת האגו, המסיכות והציפיות של הסביבה ושלכם עם עצמכם, וזאת לקראת שחרור מלא ומוחלט שמשחרר (בדרך טבעית וללא תרופות) מחלות כרוניות, התמכרויות כאלו ואחרות, פחדים ודחפים לא מוסברים – תאפשר לכם לחיות חיים מלאים, עם עצמכם.

שמי לאור פז-נוי רוזן, ואני בעלת הסמכה בינלאומית מטעם "ברנדון בייס" בהנחיה והובלת מסע.
אני מאחלת לך הצלחה במסע הפרטי שלך, אל עצמך.
אני לרשותך בטלפון, במייל, בפייס-בוק, בצ'אט או בפגישה

brandon bays