הספר "בעקבות הלב"

״אני בוחרת להתחיל את הספר שלי מהסוף.

אחרי שנתיים של כתיבה דו שבועית, קמתי יום בהיר עם התחושה המאוד נחרצת שאני מסוגלת.

תגובה של עוקב לפוסט שלי: "תכתבי כבר ספר" חיזקה בי את האמונה שאני בשלה לתהליך. אמנם זו לא היתה הפעם הראשונה שמישהו האמין ביכולת הכתיבה שלי, אבל כמו תמיד… עד שזה לא הבשיל בתוכי זה לא באמת יכול היה לקרום עור וגידים.

אודות הספר

הספר "בעקבות הלב" נע מתחושות עצב, כאב וייאוש אל עבר אהבה פורצת גבולות, תקווה ואושר צרוף.

תחושות עצב וריק היו אלו שגרמו ללאור לצאת למסע חיפוש. היה זה מסע אל הלא נודע, שבמהלכו נחשפו בפניה כאב גדול ופחד מודחק. תוך כדי התמודדות עם תלאות נפשיות קשות, הצליחה לאור להשתחרר מדפוסים וקיבעונות, ולגלות בתוכה עוצמה ואהבה אינסופיות. המסע היה ארוך ואינטנסיבי, אך בסופו אלומת אור ותקווה שהביאה לגילוי ולמימוש ייעודה.

 

הספר שוזר באלגנטיות, בהומור ובשנינות מהפנטת תובנות מעצימות, ומאפשר לקורא תחושות התרוממות. הקורא יתחבר להבנת חשיבות ההכרה באמיתות של הלב, דרך מסע חזרה הביתה, לתוך עצמו – שם נמצאות כל התשובות.

כל מסע נוסף שאני עוברת בשיטת המסע של ברנדון בייס ביחד עם מטופל או לבד, מרתק אותי כל פעם מחדש כאילו זה היה המסע הראשון, כל פעם משהו חדש, שניתן ללמוד ממנו עוד ועוד… חיים לאור המסע.

אודות לאור פז-נוי רוזן

לאור פז-נוירוזן היא אישה עצמאית, אמא, מטפלת, מרצה ובת זוג. היא מחוברת לאמונה שבתוכה, לנקודת מהות פנימית, ומטפלת בעצמה ובאחרים מתוך אהבה, משמעות ותחושה של שליחות. ארגז הכלים של לאור גדוש, וטומן בחובו את שיטות "המסע", "אקטיבציה", "שטיפה אנרגטית" ועוד, ובעיקר – הרבה מאוד אהבה ואמונה ביכולת של כל אחד מאתנו לרפא את עצמו ולהתחבר למהות האמיתית שלו, שהיא רחבה, שלמה, רבת עוצמה ומלאה האהבה.

המסע

a1

אקטיבציה

a1

שטיפה אנרגטית

מעוניינים במידע נוסף?

אני מחכה לך, בזמן הנכון לך – צור/צרי קשר

הרגשתי יותר ויותר את נשימותיי, מהמקום שהסכמתי "ליפול" ולחוות – משם הגיעה השלווה לחיי, השקט העצמה והחיבור העמוק פנימה.

אודות שיטת "המסע"

המסע הינה שיטה חדשנית, מוכחת בקנה מידה בינלאומי המשנה את תפיסת הריפוי/חיבור בין גוף לנפש. המסע מהווה חוויה מעצבת ומשנה חיים אשר עוזרת למאות אלפי אנשים ברחבי העולם בתהליך מובנה, רב עוצמה להשתחרר ולגלות מחדש את העוצמה הפנימית ולשחרר ממחלות פיזיות, טראומות סוגרות, יכולת ומחשבה – שחרור והעצמה אישית פנימית הווייתית.

לאור המסע בשיטת המסע של ברנדון בייס איננו נגמר… הוא רק חולש יותר ויותר לעומק ולחופש, לבחירה לחיות מהחופש, מהאהבה ומהעצמה בכל רגע נתון.

ממליצים

אני כאן כמטפלת, כמלווה, כמי שעברה תהליך דומה, אבל כ"כ שונה. כל אחד והמסע הפרטי שלו, שיהיה המון בהצלחה.

מקום בו לא טוב לי – אפעל לשינוי (במחשבה או במעשה), מקום בו לא הצלחתי לשנות – אתקדם הלאה. בכל מקרה, פניי אל עבר טוב.

מעוניינים במידע נוסף?

אני מחכה לך, בזמן הנכון לך – צור/צרי קשר